+420 777 135 796 romana.nejezova@seznam.cz

Čím vším posílíte tělo i ducha?

BUNGEE WORKOUT

Přijďte si vyzkoušet novinku ve fitness, při které se nejen zapotíte a spálíte kalorie, ale také si trochu zalétáte a hlavně se POBAVÍTE!

Bungee workout je inspirovaný cirkusovými technikami kombinovanými s fitness a tancem.

Při Bungee workoutu zapojíte všechny svaly těla a především posílíte svalový korzet (core). Jedná se o spojení kardio tréninku se silovým cvičením a naším cílem je udělat cvičení ZÁBAVOU.

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraných cviků zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou.

HIIT

HIIT je jeden ze způsobů intenzivního cvičení. Umožňuje zlepšit kondici během velmi krátké doby. Zkratka HIIT znamená High-Intensity Interval Training čili velmi intenzivní intervalový trénink.
Cvičení nezabere mnoho času. Jeho základem je střídání maximální a nízké intenzity cvičení. Takový trénink je velice účinný při spalování podkožního tuku a nárůstu svalové hmoty.

TABATA

Jedná se o kardiovaskulární trénink, jehož cílem je zvýšení výkonnosti za velmi krátký čas. Jde se o osm cviků, které trvají 20 sekund a musí být prováděny se stoprocentním výkonem. Doba odpočinku mezi cviky je pouze 10 sekund, aby cvičení bylo opravdu efektivní.
Celkově tabata zvyšuje svalovou sílu a kardiorespirační zdatnost.

KETTLEBELL

Užití kettlebellu je velmi rozmanité. Můžete s ním dělat dřepy, vzpory, skoky nebo třeba rotace. U technicky správně provedených cviků se mohutně zapojuje CORE, tedy střed těla. Při cvičení také rozvíjíte výbušnou i vytrvalostní sílu.

BODY PUMP

BODYPUMP vytvaruje ramena, definuje bicepsy a tricepsy, budete mít silné a štíhlé nohy a pevný zadek. Choreografie je specificky zaměřena na každou z těchto částí těla tak, že budete spalovat tuk, spálíte více kalorií a dosáhnete více smysluplného úbytku tuku.

HARD CORE

Pořádně vostrej trénink při kterém si dají do těla i pánové. Cvičí se s pomůckami, ale hlavně s vlastním tělem. Posílíte HSS, zredukujete hmotnost a naberete svalovou hmotu.
Takže jestli se nebojíš, pojď do toho.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Různorodý, zábavný a plně funkční pohyb pro všechny.
Díky sestavě efektivních cviků procvičíte celé tělo tak aby bylo opět plně funkční a použitelné. Odstraníte bolesti zad a jiných údů. Zbavíte se tuku a zpevníte celé tělo.

BODYSTYLING

Cvičení pro zpevnění všech svalových partií a tvarování těla především s  vlastní vahou. Účinně a efektivně bojujeme proti tuku a zpevňujeme nejen střed těla.

INTIM FITNESS

Aktivita pro ženy, posílení pánevního dna 100x jinak se speciálními pomůckami.

BABY WORKOUT

Cvičení pro maminky nebo tatínky s dětmi od 6-36měsíců.
Zábavná forma cvičení, při které mamka nebo taťka dělá něco pozitivního pro své tělo a zároveň naváže užší kontakt s prckem.Zkrátka zábava pro oba.

DĚTSKÝ KRUHÁČEK

Speciální trénink pro zvýšení pohybových dovedností pro děti od 3let.
Pohyb a zábava. Hravě rozvíjíme u dětí všeobecné pohybové dovednosti. Koordinaci, rychlost, držení těla a správnou psychomotoriku.

COOL KŘEPČENÍ

Uzavřené lekce pro kluky i holky od 5ti do 10let. Na těchto lekcích si děti užijí spoustu legrace a naučí se zkoordinovat pohyb.
Během celého kurzu si osvojí taneční základy a na konci každého kurzu rodičům předvedou dokonale sehrané taneční vystoupení.

 FIT SENIOR

Pohyb pro aktivní dědečky a babičky.
Uvolňovací, protahovací a zároveň posilovací sestava cviků v pomalém a mírném tempu, která pomůže od různých neduhu, posílí tělo i ducha a navrátí radost  s pohybu.

Osobní lekce

  • Individuální lekce dle požadavků klienta
  • Diagnostika pohybového aparátu
  • Sestavení tréninkového plánu
  • Možnost tréninku až tří osob najednou.

Trenér do domu

Privátní trénink s vlastní vahou a funkčními pomůckami v pohodlí vašeho domova.

…a spoustu dalších tělo-zocelujících aktivit…