+420 777 135 796 romana.nejezova@seznam.cz

ROMANA NEJEZOVÁ

(osobní tréninky, skupinové lekce, sportovní příprava dětí a mládeže, bungee workout, kruhový trénink, hiit, tabata, kettlebell, body pump, hard core, intim fitness)

Všechno začalo celkem nevinně.

Když občas chodíš cvičit a nejseš si jistá jestli děláš všechno správně, tak se ptáš. Ptáš se těch kteří by Ti měli poradit – trenérů. Nj ale když zjistíš, že co trenér to jiný názor, chceš to rozlousknout. Navíc to furt není tak nějak to pravé ořechové.

No a tak se ve své neznalosti a naivitě a píšeš na kurz trenéra.

Aby to mělo nějaký smysl tak rovnou na akreditovaný. Proč troškařit, že? Říkáš si, to nemůže být tak těžký. Nóóó velký omyl. Kdybych to neměla zaplacený dopředu, tak se otočím na patě hned mezi futrama až už mě tam nikdy neuvidí, bo si připadám jak absolutní analfabet. Naštěstí jsou to opravdu profíci a který z obyčejného šutru vykřešou aspoň dlažební kostku, páč do diamantu je stále ještě daleko.

No a když se mi na podruhé povedlo úspěšně složit zkoušku, tak jsem se rozhodla, že se o své nově nabyté zkušenosti začnu dělit. Jenže to byl zase jenom začátek. Kurzů přibývalo  a stále přibývá. Stejně tak klientů a zkušeností.

Takže má najednou člověk potřebu něčeho většího, protože proč to dělat jednoduše když si to lze ztížit. Naskytla se příležitost a teď je tu POP ART FITNESS. Takže se začíná psát další kapitola mého fitness života a doufám, že spoustu kapitol budu psát se spokojenými klienty kteří ocení můj přístup a mé rady.

Takže vzhůru do nekonečna a ještě dáááál…

Vaše Romana

www.rdesire.cz